Sunday, May 25, 2014

Nude jumestus Ontic Minerals toodetega

Modell: Riin (Metro Models)
Jumestus ja pildid: Penelope Russak
Fotograafi assistent: Pille-Riin Sepp


Tegin Riinule loomulikku ilu rõhutava nude jumestuse ja kasutasin selleks kodumaise tootja Ontic Minerals mineraalkosmeetikat.

Meigipõhja jaoks kasutasin mineraalbaasi (F04 Stories from the Ivory Coast). See on väga mõnus kõik-ühes toode. Kogu meigipõhja jaoks ongi vaja vaid seda ühte purgikest. Toon sobib ideaalselt heledale nahale - ei ole liiga kollane ega liiga roosa. Kandsin puudri modelli näole kabukipintsliga. Õige pintsel peaks olema piisavalt tihe ja tugev, et mitte "lehvikuks" vajuda ja pehmete harjastega, et näol oleks mõnus. Pildil olev pintsel näiteks pole parim valik, sest vajub liiga laiali, aga kuna ta oli kõige ilusam kabuki, mis mul on, siis sai ta pildile :)

Tugevamat katmist vajavatele kohtadele kandsin sama puudrit väikese lapiku pintsliga, et töö oleks täpsem ja põhi oligi valmis.


Modelleerimiseks kasutasin päikesepuudrit (B06 Cacaoblast). Toon on üsna tume ja kartsin, et see võib põhjamaiselt heledale Riinule isegi natuke liig olla, aga kuna puuder hajub väga hästi, siis oli mu kartus asjatu ja modelleeringud tulid kenad ning loomulikud. Puudril on sees natuke säravaid osakesi, mis õnneks on piisavalt õrnad, et ei hakka jumestuses domineerima.


Tahtsin Riinule teha lihtsa nude jumestuse, mis oleks siiski piisavalt tugev, et fotolt ka välja paistaks.

Kõigepealt katsin terve liikuva lau Ontic Minerals lauvärviga E38 Best Friends Forever.


Purgis paistab lauvärv täiesti valge, aga nahale kantuna omandab ta ilusa õrna kuldse läike:


Koopajoonele kandsin helepruuni tooni E21 Be Fabulous! ja silma välisnurga joonistasin tumepruuni  tooniga E35 Brandy Sour. Brandy Sour on kergelt sädelev ilus soe pruun toon. Kasutasin seda ka lainerina - lihtsalt kastsin märja pintsli lauvärvi purki ja tõmbasin joone ripsmete lähedale. Kulmude värvimiseks kasutasin helepruuni matti Be Fabulous! tooni.

Lauvärvid on tugevalt pigmenteeritud, kuid väga kergesti hajutatavad. Nagu lahtised puuderlauvärvid ikka, siis kipuvad nad peale kandmisel pudisema, nii et jumestust tehes on hea silmaalust vatipadja või salvrätiga kaitsta.


Silmameigi lõpetasin musta ripsmetušiga. Kandsin põskedele veidi roosakat ruuži ja värvisin huuled loomulikku tooni huuleläikega. Valmis jumestus sai selline:


Siin on veel mõned pildid Riinu sessioonist:

No comments:

Post a Comment