Monday, June 23, 2014

Ilulemmikud

Olen viimasel ajal saanud proovida palju uusi jumestustooteid ja teen nüüd ühe kokkuvõtva postituse asjadest, mis on nii head, et jäävad kindlasti mu grimmikohvri püsiasukateks.

Selleks, et minu ilulemmikute nimekirja sattuda, peab toode ikka tõsiselt silmapaistev olema, Kõiki allpoolmainituid julgen soojalt soovitada:

The Balm "Mary-Lou Manizer" särapuuderMõnus soojatooniline highlighter. Ilmselt üks ja ainus meigivahend, mis on mul igapäevases kasutuses. Sobib lauvärviks, on abiks tumedate värvide hajutamisel, saab kanda põsesarnale sära lisamiseks. Särapuuder on ülipeene siidise tekstuuriga, hajub imeliselt ja sobib kokku kõigi teiste toonidega. 8,5-grammisest pakist jätkub ilmselt ka igapäevasel kasutamisel aastateks.

BeYu Perfect teint make up base


Kerge jumestuskreem, mis sobib hästi päevameigi tegemiseks. Keskmise katvusega ja jätab kohe mati tulemuse, nii et ei ole vaja nägu lisaks puuderdada.

BeYu silmapliiatsid


Mul on olemas roheline, tumesinine ja matt tumelilla ja kõik on võrdselt head. Väga pehmed ja intensiivse värviga silmapliiatsid, mis jätavad tugeva joone juba esimese tõmbega. Värv on veekindel ja kauapüsiv, nendega tehtud pliiatsijoon püsib vabalt terve päeva. Toonide valik on väga lai, kõik ilusad ja kantavad värvid.

Max Factor Clump defy extentions ripsmetušš


Kõik-ühes pikendav ja tihendav ripsmetušš. Ei jäta ripsmeid tükki, ei pudise, väga mugava harjaga.

Ontic Minerals mineraalpuudrid


Eestis toodetud 100% looduslikud mineraalpuudrid annavad kauapüsiva väga hästi katva meigipõhja. Suure kabukipintsliga võtab jumestuse pealekandmine vaid paar minutit, nahk saab meigi all hingata ja ei ole ebamugavat "krohvitud" tunnet.

Ontic Minerals päikesepuuder "Sunkissed"


Rõõmus uudis kõigile lumivalgekestele - lõpuks on leiutatud sobiv päikesepuuder ka meile :) Mul on väga hele nahk, mis eriti ei päevitu. Talvel olen sinakasvalge, suvel roosakasvalge. Enamus päikesepuudreid on minu jaoks lootusetult tumedad ja need, mis tumedusastmelt võiksid sobida, on üldiselt oranži alatooniga, mis põhjamaiselt heledat jumet kahjuks ei kaunista. Sunkissed on minu jaoks ideaalne päikesepuuder nii tumeduselt kui ka värvitooni poolest.

Ontic Minerals hajutuspintsel


Sünteetilistest karvadest imepehme hajutuspintsel on väga hea suuruse ja kujuga ning hajutab erinevad lauvärvid kokku kui võluväel :)

Make Up Store Põsepuna "Passion"


Kergelt hajutatav põsepuna, mis jätab kauni loomulikuna näiva õhetuse. Sobib iga nahatooniga.

Tony Moly geellainer Plum Brown


Olin pikka aega otsinud alternatiivi mustale lainerile, aga värvilised on alati olnud liiga värvilised ja pruun liiga igav. Tony Moly Plum Brown lõpetas mu otsingud. Laineri pruunikaslilla värv sobib pea iga silmameigi juurde ja on märksa tagasihoidlikum kui must lainer, mida ma muidu olen harjunud kasutama. Sobib ideaalselt päevameigiks. Lainer on veekindel ja püsib peal terve päeva.

Toode on mõnusalt geelja tekstuuriga, seda nahale kanda on äärmiselt lihtne. Ta teeb ilusa tugeva joone juba ühe pintslitõmbega ja ei tekita tükke. Lainer on pakendatud pintsliga varustatud topsi. Esimest korda leidsin ma tootega kaasasoleva pintsli, mida reaalselt saab kasutada! Üldiselt on toodetega kaasas olevad pintslid ja aplikaatorid vaid prügikasti väärt kaup, aga see pintsel sobib laineri pealekandmiseks ideaalselt.

Minu varasemad ilulemmikud leiad siit.

No comments:

Post a Comment