Thursday, January 29, 2015

Flawless by Sonya

Forever aaloetoodetega tegin tutvust juba mõned aastad tagasi. Tellisin neilt tõhusaid tervise- ja kehahooldustooteid. Aaloe kasulikud omadused ei tule ilmselt kellelegi uudisena ja Forever pakub laias valikus aaloe sisaldusega nahahooldust, hügieenitarbeid ja toidulisandeid.

Uue tulijana on Forever tootevalikusse lisandunud dekoratiivkosmeetika - Flawless by Sonya. Kasutasin neid tooteid ise ja tegin näidismeigi Alli-Liisile.


Alustasin tumedate silmaaluste peitmisest ja kasutasin selleks peitepliiatsit (toon Light). Pliiatsi üks ots on kergelt roosakas, teine kollakas, kuid nahale hajutatuna sobituvad mõlemad nahatooniga nii hästi, et tegelikult pole erilist vahet kumba otsa kasutada. Pliiats on pehme kreemja tekstuuriga ja hea katvusega, peites nii tumedad silmaalused kui väiksemad nahadefektid hõlpsasti.


Meigipõhja tegemiseks kasutasin kompaktpuuderkreemi (toon porcelain). Karbi põhjas on peidus ümmargune meigikäsn, millega toodet nahale kanda. Puuderkreem juba üksigi jätab mati lõpptulemuse, nii et kogu nägu pärast üle puuderdada ei ole vaja - kandsin hiljem puudrit vaid laugudele, et silmameik paremini püsiks ja kergesti läikima hakkavatele kohtadele nagu nina ja laup. Algul tundus, et puuderkreem toob naha kuivad kohad esile, kuid oli vaja lihtsalt veidi oodata - naharasu niisutas kreemikihi mõne minutiga ja jumestustulemus muutus kenasti ühtlaseks.


Kuigi päevameigi tegemiseks piisaks täiesti ka ainult kompaktpuuderkreemist, siis laugudele võiks lauvärvide kergema hajutamise ja silmameigi püsivamaks muutmise huvides siiski puudrit panna. Kasutasin tooni Light. Selleks, et matt tulemus kestaks kauem, puuderdasin kergelt üle ka nina ja lauba.


Silmameigi jaoks kasutasin lauvärviduot Perfect pair ja valisin toonid Beach. Lauvärvid on siidise tekstuuriga ja hajuvad väga hästi. Toonid sobivad omavahel ideaalselt - hele toon lööb silma särama ja tumedam annab sügavust. Kandsin heledat tooni liikuvale laule ja rõhutasin tumedaga koopajoont ning alumist ripsmepiiri.


Viimistlesin silma musta lainerga ja lõpetasin silmameigi tihendava ripsmetušiga. Tušš muudab ripsmed lopsakaks juba esimese kihiga, rohkem kihte ei olegi vaja - teist kihti peale kandes võivad hakata ripsmed hoopis kokku kleepuma. Alumiste ripmsete värvimiseks on tušš isegi liiga tugeva efektiga, nii et pühkisin ripsmeharja enne alumiste ripsmete värvimist salvrätikuga puhtamaks, et tulemus loomulik jääks.


Värvisin kulmud pruuni lauvärviga ja põsed roosa ruužiga.

Jumestuse lõpetasin huulepulgatoniga  Watermelon. Huulepulk on niisutava toimega ja rikkaliku värvipigmendiga. Jätab kergelt läikiva lõpptulemuse ja muudab huuled magusaks.Valmis jumestus tuli seline:
Forever aaloetooteid poelettidelt ei leia. Tootekataloogi leiate klikkides SIIA.

Pikemat juttu Forever toodete kohta saab lugeda SIIT.

Toodete tellmiseks võta ühendust konsultandiga Mai Tiitma e-maili teel maitiitma@gmail.com


No comments:

Post a Comment